baysanlarcambalkon@hotmail.com

Motorlu Cam Balkon

Motorlu Cam Balkon

Motorlu cam balkon, adından da anlaşılabileceği gibi motorlu bir sisteme sahip olan ve bu sayede hareket etme özelliği bulunan cam balkon modelidir. Motorlu giyotin cam balkon sistemleri, yüksek taşıma yeteneğine sahip kalın dişli kayışları ve özel üretim sessiz motoru sayesinde mevcut ölçü dahilinde cam panelleri  hareket ettirme imkanı sunar. Motorlu cam balkon modelleri sayesinde dış mekanlar insanların kullanımına hazır hale getirilebilir.

Motorlu cam balkon sistemleri, elektrik enerjisi ile çalışan ve uzaktan kumanda sayesinde pratik bir şekilde hareket ettirilebilen cam balkon modelidir. Bu sayede motorlu cam balkonu açıp kapatmak için herhangi bir kuvvet uygulamak gerekmez. Motorlu cam balkonu hareket ettirmek için uzaktan kumandanın sadece bir tuşuna basmak yeterlidir.

 

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek