baysanlarcambalkon@hotmail.com

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri, camın tek tek kaydırılıp açılması şeklinde bir özelliğe sahipken, sürgülü cam balkon sistemi ise camın birbirini çektirmesi fonksiyonu ile çalışır. Sürgülü cam balkon modellerinde, birden fazla ray bulunur. Her rayda muhakkak bir cam mevcuttur. Camlar bir araya geldiğinde, bir cam genişliği kadar alan sabit kalarak balkon tamamen açık hale getirilmez. Ayrıca balkonun içine açılmadığı için balkon içerisinde yer kaplamaz.

Katlanır cam balkon  ve sürgülü cam balkon sistemlerinde, hem ısıcam hem de tek cam kullanılması mümkündür. Piyasada, ısıcam adı altında satılan çift camlar bulunmaktadır. Bu camlar ise firmanın kendi imkanları ile yaptıkları camlar olduğu gibi hiçbir şekilde ısıcam yerine kullanılmaz. Bu nedenle seçilen cam balkon sisteminde camın kaliteli malzemeden yapılmış olmasına dikkat edilmesi çok önemlidir.

Katlanır, sürgülü veya elektrikli… Birbirinden kaliteli ve estetik tasarımlı cam sistemleri için mutlaka SurCam cam sistemleri ürünlerini incelemeli; en kullanışlı cam sistemine en uygun fiyat garantisi ile sahip olmanın tadını çıkarmalısınız.

 

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek