baysanlarcambalkon@hotmail.com

Kurumsal

SURCAM KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

SURCAM KATLANIR CAM BALKON firması, 2008 yılında katlanır cam ve her türlü cam sistemi imalat ve montajına kendi atölyelerinde başlamıştır. SURCAM markalı cam ve cam balkon ürünleriyle İstanbul Ümraniye ilçesi İnkılâp Mahallesinde bulunan imalat atölyesinde deneyimli ve işinde uzman kadrosuyla Katlanır Cam Balkon sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

SURCAM KATLANIR CAM BALKON cam balkon küpeşte, alüminyum korkuluk, eşikli-eşiksiz sürme cam sistemleri, vitrin camlama, üstten askılı cam, sabit alüminyum doğrama, sineklik, motorlu panjur ve C60 alüminyum kapatma sistemleri gibi geniş ürün yelpazesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Cam balkon ve cam sistemlerinde müşteri şikâyetlerinden en belirgin olanları yanlış ölçü ve uygunsuz ve özensiz montajdır. Sur cam balkon müşterilerin bu şikâyetlerini göz önüne alarak tecrübeli ve işinde uzman kadrosuyla bu tür sıkıntılarla karşılaşmayacağınızın garantisini vererek doğru ölçüm, kusursuz işçilik ve montajıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.

SURCAM KATLANIR CAM BALKON şirketinin vizyonunu birkaç kelimeyle özetlersek Türkiye genelinde ki bayilerine her gün bir yenisini ekleyerek hizmet ağını genişletip müşterilerine en iyi hizmeti verebilmektir.

İMALATHANEDEN GÖRÜNTÜLER

× WhatsApp Destek