baysanlarcambalkon@hotmail.com

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi,  katlanır cam, sürme cam, giyotin cam sistemi  gibi cam sistemleri kullanılarak bahçenizi terasınızı cafe ve restoran gibi mekanlarınızı kapatabileceğiniz ve size her mevsim kullanılabilir bir yaşam alanı yaratan bir uygulamadır.

Kış bahçesi, kullanıldığı alanlarda ısı ve ses yalıtımı özelliği olan temperli cam kullanılan modellerden biridir. Kış bahçeleri kullanıldığı mekanı olumsuz hava şartları ve dış etkenlerden korur. Bu sayede faturalar üzerinde de maliyet azaltıcı etki yapar. Şeffaf olma özelliği ile içeri ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğinde olan şeffaf camlı kış bahçesi  kullanıldığı alanı toz, su ve yağmur gibi olumsuz etkilerden koruma amacı ile kullanılır.

Kış bahçeleri özellikleri  8mm veya 10 mm temperli rodajlı (şeffaf, füme, mavi, yeşil, bronz renk) Paşabahçe Şişe cam  kullanılmaktadır. Kış bahçesi, metal aksamı alüminyum ya da çelikten üretilen, paslanma önleyici galvenizli elektrostatik fırın ile boyanarak yıllarca oksitlenmesi  önlenmektedir.

Kış Bahçesi Kullanım Alanları

Kış bahçesi kullanım alanları oldukça fazla olan ürünlerden biridir. Özellikle kafe, restoran gibi mekanlarda  hava soğuk ve yağışlı olduğu için dış alanların kullanılamadığı zamanlarda sıkça tercih edilir. Kış bahçesi sayesinde mekan ve işletmelerin dış mekanları da kapatılabilir ve bu sayede kullanılmaya devam edilebilir. Bu nedenle kış bahçesi kullanımı özellikle kafe ve restoran işletmeleri tarafından sıkça tercih edilir. Kış bahçesinin kullanıldığı diğer alanlar ise şöyle sıralanabilir:

  • Ev
  • Kafe
  • Restoran
  • Küçük işletmeler

Kış Bahçesi Avantajları

  • Model ve renk seçeneği oldukça fazladır.
  • İçeriyi ve dışarıyı net olarak göstermesi en önemli özelliği sayılabilir.
  • Ev, bahçe, kafe ve fabrika gibi mekanlarda bölme yapmak amacı ile kullanılabilir.
  • Kullanımı oldukça kolay ve uzun sürelidir.

Kış Bahçesi Fiyatları

Pratik kullanıma sahip olan Kış Bahçesi fiyatları da oldukça uygundur. Kış bahçesi fiyatı belirlenirken, kış bahçesinin kullanılacağı alan ve ürünün boyutları göz önünde bulundurulur. Bunun yanı sıra kış bahçesinde kullanılan camın kalitesi ve mekanik aksamda kullanılan malzemenin çeşidi de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Surcam Katlanır Cam Sistemleri olarak en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz kış bahçesi modellerini, en uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede kış bahçenizi olumsuz dış etkenler yüzünden problemler yaşamadan uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Kış bahçesi ve diğer ürün modelleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, sitemiz üzerinden ürün modellerimizi inceleyebilir, istek ve ihtiyacınıza en uygun kış bahçesi modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Kış Bahçesi Sistemleri Hakkında Bilgiler

Katlanır Cam Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Ofiste Cam Kullanımı

Cam Küpeşte/Korkuluk Sistemleri

Cam Kapı Çeşitleri

Panjur Kepenk Sistemleri

× WhatsApp Destek