baysanlarcambalkon@hotmail.com

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemleri bahçenize, terasınıza, apartman bahçelerine uygulanabilen size bahçe keyfini yılın 12 ayında sunulabilen bir sistemdir. Kışın soğuk havalarda sizi evlerinizin boğucu ortamından ferah ve şık bir ortamada zevkli zamanlar geçirmenizi sağlar. Kış bahçesi sistemleri tavan kısmı cam yada branda sistemlerinden yapılabilir. Çatı kısmı ister sabit ister açılır olabilir. Çatının alt kısmına katlanır cam balkon uygulaması ile kapatılır. Üst çatıda cam kullanımı tercih edilmişse camlar 5+5 lamine cam olmalıdır. İsteğe göre 8 mm temperli cam da kullanılabilmektedir.
Füme, bronz, yeşil, mavi, mat satine gibi cam renkleride tercih edilebilir. Kış bahçesi sistemi sadece yaşam alanınıza değil iş yerleri (cafe, bar, restaurant, roof bar) gibi sosyal ve ticari alanlarada sıkça uygulanan bir sistemdir. Son dönemde sigara yasağı düzenlemesinden sonra iş yerlerinde sıkça başvurulan bir çözüm sistemi haline gelmiştir. Sadece sigara yasağı için değil kışın evlerine sıkışıp kalan insanlar dışarı çıktıklarında da kapalı alanlar yerine ferah kış bahçelerini tercih etmektedir. Bu tercihten dolayı müşterilerine daha rahat ortamlar yaratmak için iş yerlerine kış bahçesi uygulaması tercih edilmektedir.

Kış Bahçesi Sistemleri Hakkında Bilgiler

Katlanır Cam Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Ofiste Cam Kullanımı

Cam Küpeşte/Korkuluk Sistemleri

Cam Kapı Çeşitleri

Panjur Kepenk Sistemleri

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek