baysanlarcambalkon@hotmail.com

Sineklik

Stor Sineklik

Stor veya menteşeli sineklikler pencerelerimizden içeri istemediğimiz canlıların (kedi, köpek, sinek, böcek) girmesine engel olur.

Stor sineklikler pencerelerde yukarı doğru özel bir mekanizma yardımıyla kolay açılır ve özel kanal içinde toplandığı için tel kısmı görünmez bunun bir diğer avantajı ise kış aylarında ihtiyacımız kalmadığında hava koşullarından etkilenmemesi için özel bir koruma alanı sağlar.

Artık kapılarada stor sineklik uygulamaları yapılmaktadır. Stor sineklikler yana veya yukarı kendi özel bölmesine toplandığı için kapı veya camların önünde bulunan küpeşte demir korkuluk gibi sistemler varsa bunlar bunları engellemeden rahat kullanım sağlar, yer kaplamaz ve size şık bir görünüm sunar.

Stor Sineklik Hakkında Bilgiler

Katlanır Cam Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Ofiste Cam Kullanımı

Cam Küpeşte/Korkuluk Sistemleri

Cam Kapı Çeşitleri

Panjur Kepenk Sistemleri

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek