baysanlarcambalkon@hotmail.com

Motorlu Cam Balkon Özellikleri

Motorlu Cam Balkon Özellikleri

Motorlu cam balkon sistemlerinde ilk cam sabit, diğer camlar ise hareketlidir. Hareketli camlar, sabit camın önünde yukarı aşağı yönde hareket ettirilir. Kapandığı zaman ısı ve ses yalıtımı sağlayan motorlu cam balkonlar, açık konuma getirildiğinde camlı korkuluk (küpeşte) görevi görür. İstenildiği konumda tutulabilen camlar, projeye ve ölçüye uygun olacak şekilde 1+1 veya 2+1 olarak uygulanabilir.

Motorlu cam balkon sistemleri için tamperli cam kullanılır ve böylece daha sağlam bir sistem oluşturulmuş olur. Hareketli mekanizması olan ve  yarım veya tam açılabilen motorlu cam balkon sistemleri, isteğe göre hazırlanır ve montajı yapıldıktan sonra rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde motorlu cam balkon kullanıldığı alana şık bir görünüm katar. Kullanılam malzemeler, kalın ve zarar görmeyen malzemeler olduğunda uzun yıllar rahatça kullanılabilir.

 

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek