baysanlarcambalkon@hotmail.com

Sürme Cam Sistemleri Özellikleri

Sürme Cam Sistemleri Özellikleri

Mekanların dar ve kısıtlı olduğu alanlarda sıkça kullanılan Sürme Cam Sistemleri, raylı sistemi sistemi sayesinde yatay hareket eder ve bu sayede alandan verim sağlanarak mekan daha çekici bir hale gelir. Ayrıca sürme cam sistemlerinde kanatlar içe veya dışa katlanmadığı için her türlü perde uygulamasına da uygundur.

Sürme Cam Sistemi, kanatlarındaki kilit sistemi sayesinde oldukça güvenli bir cam sistemi modelidir. Özel bir tasarıma sahip olan Sürme Cam sistemlerinin kanatları açıldığında, üst üste gelir. Bu sayede cam sistemini açmak için fazla kuvvet uygulamak gerekmez. Bu da sistemin kullanımında oldukça kolaylık ve pratiklik sağlar. Tüm balkonlara uyum sağlayabilen teknik bir tasarıma göre üretilen Sürme Cam Balkon Sistemleri, aynı zamanda uygulandığı alanlara estetik bir görünüm katar. Uygulandığı alan ile adeta bütünleşen sistem, alanda soğuk, toz, yağmur gibi olumsuz etkenlere karşı tam koruma sağlar.

 

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek