baysanlarcambalkon@hotmail.com

Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon Nedir?

Sürme Cam Balkon, özelliklerde balkonlarda sıkça kullanılan, büyük mekanların kapatılarak adeta bir oda formuna dönüşmesini sağlayan cam sistemidir. Camların üst üste toplanarak sürülmesi ile kullanım kolaylığı sağlayan sürme cam sisteminin, bu özelliği sayesinde oldukça pratik ve konforlu bir ürün olduğunu söylemek gerekir. Sahip olduğu raylı sistem ve tamperli cam yapısı ile oldukça işlevsel ve kolay kullanım imkanı sunan sürme cam Balkonnin sağladığı birçok avantaj vardır.

Sürme Cam Balkon Özellikleri

Mekanların dar ve kısıtlı olduğu alanlarda sıkça kullanılan Sürme Cam Balkon, raylı sistemi sistemi sayesinde yatay hareket eder ve bu sayede alandan verim sağlanarak mekan daha çekici bir hale gelir. Ayrıca sürme cam Balkonnde kanatlar içe veya dışa katlanmadığı için her türlü perde uygulamasına da uygundur.

Sürme Cam Sistemi, kanatlarındaki kilit sistemi sayesinde oldukça güvenli bir cam sistemi modelidir. Özel bir tasarıma sahip olan Sürme Cam Balkonnin kanatları açıldığında, üst üste gelir. Bu sayede cam sistemini açmak için fazla kuvvet uygulamak gerekmez. Bu da sistemin kullanımında oldukça kolaylık ve pratiklik sağlar. Tüm balkonlara uyum sağlayabilen teknik bir tasarıma göre üretilen Sürme Cam Balkon, aynı zamanda uygulandığı alanlara estetik bir görünüm katar. Uygulandığı alan ile adeta bütünleşen sistem, alanda soğuk, toz, yağmur gibi olumsuz etkenlere karşı tam koruma sağlar.

Sürme Cam Balkon Avantajları

Sürme Cam Balkon, balkon, pencere ve birçok mekanda kolay ve pratik bir kullanım sağlaması ile oldukça avantajlı ürünlerdendir. Sürme Cam Balkon Avantajları sayesinde sıkça tercih edilen ürünlerinden biri haline gelmiştir.

  1. 1. Isı Kaybını Önler

Sürme Cam Balkon, hem dışarıdan gelen soğuk havanın iç mekana girişini önler de hem de içerideki ısının dışarıya çıkmasına engel olur. Bu sayede ısı kaybını önleyen izolasyon etkisi yaratır. Bu da insanlara ısı kaybına uğramama ve buna bağlı olarak enerji faturalarının düşmesi ile çok daha konforlu bir yaşam imkanı sunar.

  1. 2. Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunar

Sürme Cam Balkon, 2 adet rulman ve 2 adet tekerlek mekanizması sayesinde sağa ve sola kaydırılabilen oldukça kullanışlı bir ürün modelidir. Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan Sürme Cam Balkon, uzun ömürlü kullanım imkanı ile bilinir. Bu sayede insanların sürmeli cam sistemini uzun yıllar boyunca güvenle kullandığı söylenebilir.

  1. 3. Ekstra Kullanım Alanı Oluşturur

Sürme Cam Balkon, en çok balkon gibi açık alanların kapatılması amacı ile kullanılır. Bu sayede sonbahar ve kış aylarında olumsuz hava koşulları sebebi ile kullanılamayan balkonlar, yaşam alanı haline dönüşür ve çok daha konforlu bir hale gelir.

  1. 4. Uygun Fiyat

Sürme Cam Balkon, bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlara sahiptir. SURCAM firması olarak müşterilerimize kusursuz Sürme Cam Balkon sunuyor ve avantajlı fiyat seçeneklerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Bizi tercih ederek kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz!

 

× WhatsApp Destek