baysanlarcambalkon@hotmail.com

Rolling Roof

Rolling Roof

Rolling Roof

Rolling Roof, her mekanda yapılmaya müsait olan, insanlar arasında açılır kapanır tavan, katlanan teras ya da yuvarlanan teras şeklinde bilinen sistemdir. Açık hava tadını muhteşem şekilde yaşamanız için kalifiye şekilde geliştirilen Rolling Roof sistemleri, bahçede kullanılan vazgeçilmez sistemler arasındadır. Kış bahçesi çalışmalarında da mutlaka bulundurulan sistemler arasında yer alır. Cam sistemi ile tasarlanan sistemde tek düzenek bulunduğundan, aydınlatma problemleri de yaşanmaz. Cam sistemleri fırtına ve dolu gibi yağışlarda dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.

Rolling Roof (katlanan teras), sıradan açılır tavan sistemlerine kıyasla değişik tek hareket sistemi getirir. Ekseni çevresinden dönebilen bütün paneller açılır ve cam tavanda olduğu gibi geriye doğru toplanarak açık tavan kısmı oluşturur. Rolling Roof, hem katlanma hem de toplanma hareketini birlikte yayınlayabilen dünya üzerindeki tek sistemdir.

Rolling Roof Sistemleri

Rolling Roof sistemleri, güneş ışığının ve temiz havanın tadını çıkarmanızı; kışın yağmurlu havalarda soğuğun size etki etmesini engelleyerek kullanabileceğiniz bir yaşam alanı yaratır. Rolling Roof sistemleri, dünyada başka hiçbir düzeneğin gerçekleştiremediği katlanma ve toplanma fonksiyonuna sahiptir. Bu da, bu sistemleri dünya üzerinde popüler bir hale getirmiştir. Bu sistemler ile alışılmamış hareket sistemleri sunularak dış mekanlarınızı hava şartlarına aldırış etmeden kullanmanız sağlanır.

Surcam olarak Rolling Roof sistemlerine başka bir boyut kazandırarak, bütün mekanlara açılır tavan hizmeti veriyoruz. Rolling Roof sisteminin maliyeti ile ilgili şüphesi olan mekan sahiplerine en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Rolling Roof Avantajları Nelerdir?

 • Konforlu üretimi sayesinde müşteri memnuniyetinde kazanç sağlar.
 • Silinebilir özelliklere sahip olması ile birlikte başka camlar gibi temizlenebilir.
 • Yağmurlu ve karlı havalarda bahçe keyfinizden taviz vermezsiniz.
 • Müşteriler, Rolling Roof sistemine sahip iş yerlerini tercih etmektedir. Bu sisteme sahip olduğunuzda müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Tavan bölümündeki dekor çalışmalarına engel olmaz.
 • Cam ve polikarbon gibi malzemelerle kapatma prosedürü gerçekleşir.
 • Aydınlanma sorunu yaşatmaz.
 • Müşteriler rahatsız olmadan sessiz tek şeklinde açma prosedürünü gerçekleştirebilirsiniz.
 • Rüzgarlı ve tozlu havalarda son derece yüksek savunma sağlar.
 • Negatif havalarda bahçenin kullanım niteliğinde artış sağlar.
 • Açık havada keyfinize devam edebilirsiniz.

Rolling Roof’ta Akıllı Tercih SurCam

En avantajlı fiyatlar ile en kaliteli Rolling Roof’u, Surcam size getiriyor. İnternet sitemizi inceleyerek veya bize telefon vasıtasıyla ulaşarak modellerimizi inceleyebilir; size en uygun olanını satın alabilirsiniz. Surcam, işinin ehli olarak, ürünlerinde sunduğu kalitenin yanında ustalık gösterir ve sahip olabileceğiniz en kaliteli ürünü ayağınıza getirir.

 

× WhatsApp Destek