baysanlarcambalkon@hotmail.com

Camlı Küpeşte

Camlı Küpeşte

Alüminyum korkuluk balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına güvenlik sağlamak için yapılan şık ve dekoratif bir görünüm kazandıran bir sistemdir. Alüminyum korkuluk zemine çakılarak yapılan dikey boruların arasına yatay olarak geçen ve istenilen sıklıkla yapılabilen daha ince borulardan oluşan bir sistemdir. Alüminyum korkuluk diğer bir ismiyle küpeşte istenirse camlı da yapılabilir.

Yere dikey olarak monte edilen boruların aralarına özel cam tutucular yerleştirilerek takılan camlar şık bir görüntü elde edilmesini sağlar. Camlı küpeşte iç mekânlarda da rahatlıkla uygulana bilen, degişik cam renkleri mevcut olan ve ortama uyum sağlaya bilen dekoratif bir güvenlik sistemidir.

Camlı Küpeşte Hakkında Bilgiler

Katlanır Cam Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Ofiste Cam Kullanımı

Cam Küpeşte/Korkuluk Sistemleri

Cam Kapı Çeşitleri

Panjur Kepenk Sistemleri

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek