baysanlarcambalkon@hotmail.com

Giyotin Cam Özellikleri

Giyotin Cam Özellikleri

Giyotin Cam Özellikleri

Giyotin Cam Sistemi genellikle motorlu ve uzaktan kumandalı şekilde üretilir. 2 paneli olan giyotin cam sistemlerinde panellerin biri sabit diğeri ise hareketlidir. 3 paneli olan sistemlerde ise 1 panel sabitken diğer 2 panel hareketlidir. Talebe ve alandaki yüksekliğin uygunluğuna göre 4 panele sahip giyotin cam sistemleri de üretilebilmektedir.

Giyotin Cam Sisteminin hareketli küpeşte olarak bilinmesinin sebebi, genellikle kafe, restoran ve sosyal alanlarda kullanıldığında yerden masa hizasına denk gelen küpeşte yüksekliğinde olmasıdır. Hareketli küpeşte sisteminde ısıcam ya da tek cam kullanılabilir.

 

 

katlanır cam balkon - katlanır cam balkon sistemleri - katlanır cam balkon modelleri - katlanır cam balkon fiyatları - sürme cam sistemleri - sürme cam sistemi özellikleri - temizlenebilir giyotin cam - ısıcamlı katlanır cam - ısıcamlı sürme cam çeşitleri - katlanır cam sistemleri - katlanır cam sistemi faydaları - giyotin cam sistemi - katlanır sürme cam - giyotin cam nedir - sürme cam sistemleri - sürme cam balkon modelleri - ısıcamlı sürme cam nedir - ısıcamlı sürme cam nedir
× WhatsApp Destek